Slunečnicové semínko loupané 50 g Zpět na přehled produktů

Slunečnicové semínko loupané 50 g

Slunečnicové semínko obsahuje nejen velké množstv? živin, které celkově prospívají nervové soustavě, ale především klíčové živiny, které mají přímý dopad na zmírnění stavů deprese, na prevenci proti jejímu vzniku. Tyto klíčové živiny zvyšující hladinu serotoninu a posilující činnost nervů přírodní cestou. Vysoký obsah hořčíku ve slunečnici vyvažuje hladinu vápníku v těle a napomáhá tak k regulaci nervové činnosti.
Slunečnicová semínka jsou zdrojem všech potřebných živin potřebných pro lidské tělo s výjimkou vitaminu D. Jsou velice bohaté na vitamin E, základní v tucích rozpustný antioxidant lidského organismu. Vitamin E plyne lidským tělem a hledá volné radikály, aby je vyřadil z provozu. Takto napomáhá chránit molekuly obsahující tuk před poškozením a předčasným stárnutím. Vitamin E zabezpečuje naše tělo také před záněty, je účinným bojovníkem proti artritidě, rakovině a cukrovce.
Slunečnicová semínka také obsahují velké množství draslíku, selenu, manganu a dalších prvků. Slunečnicová semínka se chovají jako přírodní stabilizátor pH vnitřního prostředí lidského organismu díky svému vysokému obsahu minerálů.

Kód: 587669
Cena bez DPH: 16,52 Kč
Cena včetně DPH: 19,00 Kč
Dostupné množství:   Skladem

Počet:

ks

Energetická hodnota: 2440 kJ, 583 kcal, tuky: 51,5 g z toho nasycené mastné kyseliny: 4,5 g, sacharidy: 20 g z toho cukry: 2,6 g, bílkoviny: 20,8 g, sůl: zanedbatelné množství.